× Oznámení z veterinární ambulance
Dovolujeme si Vás upozornit, že aktuálně ordinace je dočasně mimo provoz z důvodu pracovní neschopnosti.
Děkujeme za pochopení.

Dermatologie, Neurologie

V současné době je veterinární dermatologie na velmi vysoké úrovni. Jsou popsána mnohá onemocnění, na jejichž léčbu nepostačí pouze nějaká "zázračná" mastička nebo roztok. Kůže je často pouhé zrcadlo těla a je nutné vyléčit celkové onemocnění, jež je kožními příznaky doprovázeno.

Cesta k diagnóze příčiny kožních potíží bývá často velmi zdlouhavá a vyžaduje od chovatele - majitele pacienta velkou trpělivost a také určité finanční výdaje.

Provádíme tato dermatologická vyšetření: 

klinické vyšetření, cytologické vyšetření, bakteriologické vyšetření, parazitologické vyšetření, mykologické vyšetření, histologické vyšetření, vyšetření krve (biochemické, hematologické, hladiny hormonů), alergické testy (zajišťujeme na specializovaném pracovišti evropské úrovně).

 

Neurologie

 Výhřez meziobratlové ploténky

K tomuto neurologickému problému jsou dispoziční některá malá plemena, především jezevčíci. Postihuje však řadu dalších plemen. Podstatou onemocnění je výhřez meziobratlové do míšního kanálu. Tím dojde k traumatickému stlačení míchy, jejímu nedokrvení, otoku a rychlému zhoršování stavu míchy.

 

 

Ordinační hodiny

    Pondělí 10-14  
    Úterý 10-14  
    Středa 10-12  
    Čtvrtek 10-14  
    Pátek 10-14  
   
    Sobota

Pohotovost
    Neděle Pohotovost

mimo tyto hodiny, soboty, neděle a svátky na telefonu:  603 486 377

Rychlý kontakt
Jsme na Facebooku