Dermatologie, Neurologie

  V současné době je veterinární dermatologie na velmi vysoké úrovni. Jsou popsána mnohá onemocnění, na jejichž léčbu nepostačí pouze nějaká "zázračná" mastička nebo roztok. Kůže je často pouhé zrcadlo těla a je nutné vyléčit celkové onemocnění, jež je kožními příznaky doprovázeno.

  Cesta k diagnóze příčiny kožních potíží bývá často velmi zdlouhavá a vyžaduje od chovatele - majitele pacienta velkou trpělivost a také určité finanční výdaje.

  Provádíme tato dermatologická vyšetření: 

  klinické vyšetření, cytologické vyšetření, bakteriologické vyšetření, parazitologické vyšetření, mykologické vyšetření, histologické vyšetření, vyšetření krve (biochemické, hematologické, hladiny hormonů), alergické testy (zajišťujeme na specializovaném pracovišti evropské úrovně).

   

  Neurologie

   Výhřez meziobratlové ploténky

  K tomuto neurologickému problému jsou dispoziční některá malá plemena, především jezevčíci. Postihuje však řadu dalších plemen. Podstatou onemocnění je výhřez meziobratlové do míšního kanálu. Tím dojde k traumatickému stlačení míchy, jejímu nedokrvení, otoku a rychlému zhoršování stavu míchy.

   

   

  Ordinační hodiny

   

      Pondělí 8-10 16-19
      Úterý 8-10 16-19
      Středa 8-10  
      Čtvrtek 8-10 16-19
      Pátek 8-10 16-19
     
      Sobota

  Pohotovost
      Neděle Pohotovost

  mimo tyto hodiny, soboty, neděle a svátky na telefonu:  603 486 377

  Rychlý kontakt
  Jsme na Facebooku